Moje zabawy Fotografią

wtorek, 24 września 2013

Wisła Kraków- Lechia Gdańsk 24.09.2013







Autor: Unknown o 23:20 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

niedziela, 15 września 2013

14.09.2013- XXIII Zlot Szlakami Walk Partyzanckich














Autor: Unknown o 02:38 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Wisła Kraków- Piast Gliwice :) 






Autor: Unknown o 02:27 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

sobota, 31 sierpnia 2013

Na dwa tygodnie mam nową lokatorkę :) 

a z innej beczki ... przygotowania do ostatniego roku akademickiego :)
Autor: Unknown o 08:15 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

niedziela, 18 sierpnia 2013

Klarucha

To Klara. :) 4 miesięczny yorkshire terrier mojej mamuśki. 

Psina, jako pierwsza pozowała mi podczas zdjęć próbnych :) 

Oto co udało nam się wypstrykać :) 




Autor: Unknown o 04:23 2 komentarze:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • września (3)
  • sierpnia (2)

Moje zabawy z aparatem- część pierwsza. Od niedawna uczę się robić dobre zdjęcia :)

Unknown
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Rewelacja. Obsługiwane przez usługę Blogger.