Moje zabawy Fotografią

wtorek, 24 września 2013

Wisła Kraków- Lechia Gdańsk 24.09.2013







Autor: Unknown o 23:20 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

niedziela, 15 września 2013

14.09.2013- XXIII Zlot Szlakami Walk Partyzanckich














Autor: Unknown o 02:38 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Wisła Kraków- Piast Gliwice :) 






Autor: Unknown o 02:27 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • września (3)
  • sierpnia (2)

Moje zabawy z aparatem- część pierwsza. Od niedawna uczę się robić dobre zdjęcia :)

Unknown
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Rewelacja. Obsługiwane przez usługę Blogger.