niedziela, 18 sierpnia 2013

Klarucha

To Klara. :) 4 miesięczny yorkshire terrier mojej mamuśki. 

Psina, jako pierwsza pozowała mi podczas zdjęć próbnych :) 

Oto co udało nam się wypstrykać :) 




2 komentarze:

  1. Śliczne zdjęcia ;)
    Pozdrawiam
    Ola B.

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczne zdjęcia :)) A wiesz, że ja też wczoraj puściłam nową notkę o tym że uczę sie robić zdjęcia? :D hehe :D zapraszam do odwiedzenia moich wypocin :) musssli.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga